فال روزانه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵

فال روزانه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۵

 

Daily Horoscope (1)

فال روزانه متولدین فروردین

امروز عطارد به برج جوزا می رود. سلول های خاکستری و قوه تخیلیتان فعالیت زیادی دارند و هم چنین فعالیت فیزیکی زیادی دارید. با دوستان بروید بیرون آن ها را شاد کنید.

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز عطارد به برج جوزا می رود. این قسمت از چارت شما به پول مربوط می شود. بدانید که هر کاری انجام دهید درست است . خیلی یکدنده نباشید به خصوص اگر با شخصی مذاکره می کنید ممکن است با این کار چیزی را خراب کنید.

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین خرداد

امروز عطارد به برج خودتان می رود. باز هم می توانید برای لحظه ای یک جا بنشینید. برای آینده برنامه سفر می ریزید و افراد جدیدی را ملاقات می کنید. البته شما به سرعت عاشق نمی شوید تنها برای سرگرمی و تفریح می باشد و خیلی جدی نیست.

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین تیر

عطارد به برج جوزا می رود.دوست دارید افکارتان را پیش خودتان نگه دارید.شاید همسرتان بخواهد بداند چرا شما این قدر ساکت هستید.اگر دیگران رشته افکارتان را پاره کردند سعی کنید عصبانی نشوید.

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین مرداد

از روحیه بسیار بالایی برخوردار هستید، بنابراین تعجبی ندارد که همه مایلند اوقاتی را با شما بگذرانند. به شدت احساس اجتماعی بودن و خوش صحبتی می کنید و اوقات بسیار زیادی را با افرادید می گذرانید که نقاط مشترکی با آنها دارید. صحبت در مورد برنامه های آینده، با کسی که کاملاً شما را درک می کند، بسیار مفید خواهد بود.

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین شهریور

امروز عطارد به برج جوزا می رود.فکرتان به مسائل کاری موقعیت اجتماعی و آرزوهای طولانی مدت مشغول است.بهترین فرصت برای تغییرات خانه در محل کار است.شاید ارتقاء رتبه پیدا کنید یا کار بهتری پیدا کنید.

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین مهر

امروز الهام و اشتیاق همانند آب در بدن شما جریان دارد.پس افکارتان را متوجه کارهای کنید که احتیاج به هدف گیری و دقت در عمل دارد.امروز شما استعدادهایتان را نشان خواهید داد.به خصوص در موارد حقوقی و برنامه های سفری.اگر وقت آزادی دارید،از این که لم داده و کتاب بخوانید که ذهن تان را آرام کرده و به شما موضاعات زیادی برای فکر کردن بدهد بسیار لذت خواهید برد.

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین آبان

امروز عطارد وارد برج جوزا می شود و اعتماد به نفس شما بالا می رود.اکنون زمان مناسبی برای اجرای طرح های تان می باشد.بنابراین از خلاقیت تان استفاده کنید.ستارگان در هر راهی که بخواهید به شما کمک می کنند و شما می توانید از حمایت آن ها برخوردار باشید.

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین آذر

روز را در حضور عزیزان گذراندن لذت بزرگی خواهد بود .شما دارید جنبه های جدید شخصیت یک آدم خاص را کشف می کنید واین شما را به هم نزدیکتر می نماید. از این که می گذرید احساستان جریان پیدا می کند و روی شاد بودن تمرکز می کنید و در لحظه هستید لذت ببرید. خیلی برایتان نفع دارد

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین دی

امروز به دیگران اجازه نمی دهید که با بی ارادگی خودشان شما را تنبل کنند. عطارد به برج جوزا وارد می شود و شما تصمیم دارید برنامه ها و نقشه هایتان را عملی کنید. فشار روحی مسئله ای است که تحملش برایتان مشکل است بنابراین امروز به آن توجه نکنید.

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین بهمن

بعضی روزها زندگی به آرامی جریان دارد و امروز یکی از آن روزهاست . احساس فوق العاده ای خوبی به عشقتان دارید و از این که در کنارش باشید لذت می برید. اگر اخیراً‌ تغییر منزل داده اید . دوست دارید که محیط اطراف و همسایگان را بشناسید و با آنها آشنا شوید . همچنین پیاده روی در طبیعت روحتان را شاد می کند به خصوص اگر بخواهید پس از یک هفته کار و استرس استراحت کنید.

Daily Horoscope

فال روزانه متولدین اسفند

همانطور که عطارد به جوزا وارد می شود شما ممکن است در انتخابهایتان به تامل بپردازید. همان طور که شما همصحبتی را بسیار دوست دارید حقیقتاً به تنهایی نیز احتیاج دارید. هر چیزی را به ذهن خودت بسپارید بسیار آسانتر است که مردم گیج بسپاری .

Daily Horoscope

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *